Nowa era BigSize: odświeżenie logo w drodze do przyszłości

Wciąż z dumną obsługujemy naszych klientów w sklepach BigSize, ale teraz z jeszcze większym podekscytowaniem ogłaszamy kolejny krok w naszej podróży – odświeżenie naszego logo!

Big Size na rynku

Big Size istnieje na rynku już niemal 15 lat! W tym czasie świat poszedł do przodu, a my chcemy iść razem z nim! Działalność rozpoczęliśmy od sklepu w Poznaniu, aby następnie otworzyć się dla Was w Szczecinie i Wrocławiu. Te trzy miejsca na mapie Polski nieustannie czekają aby wpierać Was w wyborze idealnych ubrań męskich w dużych rozmiarach. Nieustannie szukamy dla Was nowych, modnych rozwiązań abyście czuli się w naszych ubraniach wyjątkowo.

Zmiana logo Big Size

Dostosowujemy nasze logo do otaczającej nas rzeczywistości. Zmiana ta odzwierciedla naszą wizję nowoczesności, dostosowując się do dynamicznie zmieniającego się świata mody i potrzeb naszych klientów. Jest to przejaw naszego zaangażowania w ciągłe doskonalenie i dostarczanie jeszcze lepszych doświadczeń zakupowych.

Kontynuacja wartości Big Size

Mimo zmiany logo, nasze wartości pozostają niezmienne. Nadal dążymy do dostarczania najwyższej jakości odzieży w dużych rozmiarach, promując jednocześnie poczucie pewności siebie i stylu bez kompromisów. Nowe logo jest dla nas symbolem naszej zaangażowania w stale doskonalenie się i reagowanie na potrzeby naszych klientów.

Co oznaczają zmiany w BigSize?

Co to oznacza dla Was, naszych drogich klientów? Już niedługo będziecie mogli spotkać obie wersje naszego logo – zarówno tę klasyczną, którą znacie, jak i nową, świeżą wersję. Będziemy stopniowo wprowadzać zmiany, aby zapewnić płynne przejście do nowej identyfikacji wizualnej.

Obserwujcie Big Size

Zachęcamy do śledzenia nas, ponieważ kontynuujemy zmiany, które pomogą nam lepiej sprostać Waszym oczekiwaniom i potrzebom. Cały czas zmieniamy się na lepsze –  a najlepsze jest dopiero przed nami!

bielany wrocławskie bigsize bluza big size bluza xxl duże rozmiary duże rozmiary wrocław evolution koszuladlapuszytych koszula męska duży rozmiar kurtki jesienne duże kurtki zimowe marynarka męska duża marynarka męska xxl moda dla dużych moda dla dużych dolnośląskie moda męska modamęska moda męska xxl wrocław modaxxl odzieżxxl prezent prezentbigize swetry dla dużych panów swetry dla puszystych mężczyzn szczecin tshirt 5xl tshirt xxl ubrania dla puszystych walentynki

Tags: No tags